Çözüm Ortaklığı Yaptığımız Firmalar

Kuruluşumuzdan bu yana satış, destek ve proje yönetimi konularında çözüm ortaklığı yaptığımız firmalardan bazıları.
1995 yılında Fransa merkezli kurulmuştur. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki önde gelen kuruluşlar için, 7.000'in üzerinde profesyonel çalışan, müşterilerimizin dijital savaşlarını kazanmalarını sağlamaya kendini adamıştır. Avrupa ve Orta Doğu'da 18 ülkede var olan ve 20 yıldan fazla deneyime dayanarak insanlar için teknolojiyi şekillendiriyoruz; böylece müşterilerimiz için, ortaklarımız için ve çalışanlarımız için değer yaratıyoruz.
Devoteam, 2018'de 652,4 milyon Euro gelir elde etti.
Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Artı & Artı 1998 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Sertifikalı ve profesyonel kadrosu 285 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış, 81 ilde bulunan iş ortakları ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Artı & Artı, teknoloji devi HP firmasının en büyük iş ortaklarından biridir. Servis hizmeti verilen ürün dağılımı ve yüksek iş hacmi kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük yetkili servis merkezidir.
OVA Teknoloji ve Mühendislik Çözümleri A.Ş kaliteli ürün-doğru mühendislik anlayışı ile teknoloji ürünleri projelendirme, tedarik, kurulum faaliyetlerini yürütmekte ve bakım hizmetleri vermektedir. Teknoloji ürünlerinin yanı sıra sahip olduğu mühendislik tecrübesini elektrik-mekanik mühendislik çözümleri ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yurt içi projelerinin yanı sıra yurt dışında da faaliyet gösteren firmamız Irak, İran, Fas, Balkan ülkeleri, Doğu Avrupa ülkeleri , Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan gibi bir çok ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.
1996 yılında, Bilişim Teknolojileri alanında kurumsal çözümler üretmek üzere kurulan Netservis 1998 senesinde yurt çapında servis ağı yapısını tamamlamış ve bugün 81 ilde 100’e yakın servis noktası ile Türkiye’nin en yaygın teknik hizmet altyapısını yönetmektedir. Firmamız, 2003 yılından bu yana ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Netservis ile iş ortaklığımız 2015 yılında sona ermiştir.

Bizimle İletişime Geçin