Akınsoft Programlarımız

Akınsoft bünyesinde yer alan tüm programlarımızı burada görebilirsiniz. Detaylı bilgi için Akınsoft resmi web sayfasını ziyaret edebilir, bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Akınsoft Wolvox Ticari Programlar
Ön muhasebe tutan tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüler yapısı sayesinde oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. İşletmenizin küçük, ortak ölçekli veya büyük olması fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilmesi için kurgulanmış bir alt yapıdadır.

Detaylı Bilgi
Bilanço esasına göre defter tutması zorunlu olan işletmelere hitap eder. WOLVOX ERP ve WOLVOX İnsan Kaynakları ile entegreli çalışabilmektedir. WOLVOX Beyanname, WOLVOX Demirbaş ve WOLVOX e-Defter modülleri ile desteklenerek tam bir muhasebe takibi sağlanabilir.

Detaylı Bilgi
Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir.

Detaylı Bilgi
KDV Beyannamesi-1, KDV Beyannamesi-2, Muhtasar Beyanname, Gelir Geçici Vergi, Yıllık Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Kurumlar Geçici Vergi, Kurumlar Kesin Mizan, Gelirler Kesin Mizan, Gelir Geçici Vergi, Form BA/BS, Damga Vergisi oluşturmak isteyen işletmelere hitap etmektedir.

Detaylı Bilgi
Demirbaş takibi yapmak isteyen tüm muhasebeci ve mali müşavirlere hitap etmektedir. Wolvox SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir.

Detaylı Bilgi
AKINSOFT Wolvox un içerdiği Cari, Kasa, Stok, Fatura, Sipariş, Servis, İrsaliye, Döviz, Günsonu ve Restoran raporlarının web ve mobil üzerinden kullanılabilmesini sağlar.

Detaylı Bilgi
Akınsoft Wolvox Sektörel Programlar
Kullanım Alanları
AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanabilirsiniz.
İçerdiği Modüller
AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı , WOLVOX Erp ve WOLVOX Otel programı ile tam entegrasyonludur. (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile direk entegrasyonludur.)
İşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi...
WOLVOX Restoran, Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT'un restoran, otel, cafe, bar ve pastaneler için geliştirdiği yönetim sistemidir.

Detaylı Bilgi
Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için hazırlanmış olan WOLVOX Hızlı Satış Programı sayesinde satış işlemleriniz işlem karmaşasından arınarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Yazarkasa ve elektronik terazilerini Wolvox ile kullanmak isteyen tüm marketler.
Modüller
Yazarkasa - Pos ve elektronik teraziler için entegrasyon modüllerini içerir.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Tüm otel, motel, butik otel ve apart otellere hitap etmektedir.
Modüller
AKINSOFT WOLVOX Otel Programı, ERP ile tam entegrasyonlu, acenta, oda tipleri ve kayıtları, manzara ve blok tanımları, uyruk tanımları, tarife ve dönem kayıtları, ön büro işlemleri, grup rezervasyon işlemleri, folio işlemleri, forecast, housekeeper raporları ve gün sonu raporları, kimlik bildirme sistemi ve WOLVOX Restaurant entegrasyonu.
ÖN BÜRO İŞLEMLERİ (FRONT OFFICE MANAGEMENT)
Ön büro yönetim süreçlerinizi WOLVOX Otel programı üzerinden takip ederek kontrol altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Rezervasyon girişlerini, doluluk takip ve analizlerini, oda blokaj işlemlerini, müşteri check-in ve check-out, müşteri folio takibi, gelir-gider takibi ve yönetimi, acenta kontrat işlemlerinizi, geceleme raporlarını ve operasyon süreçleri gibi bir çok aşamayı takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
PDA' dan kaydettiğiniz siparişlerinizi ve faturalarınızı online ve offline olarak Ön Muhasebe modülüne aktarımda kullanabilirsiniz.
Modüller
Wolvox Mobil Satış programı ile tam entegrasyonlu, fatura ve siparişlerinizi toplamakta ihtiyacınız olan modülleri içermektedir.
Genel Özellikler
PDA larda çalışan mobil satış programlarının merkez veritabanı ile iletişimini ve veri alıp göndermesini sağlar.
(Kullanilacak PDA lar en az 240 X 320 çözünürlükte ve minimum Windows Mobile 5.0 veya Windows CE 5.0 işletim sistemine sahip olmalıdır.)

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen marketler, mağazalar ve alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz.
İçerdiği Modüller
WOLVOX ERP programı entegrasyonlu kayıtlı stokların barkodları üzerinden fiyat gösterme içeriğine sahiptir.
Program Özellikleri
Wolvox ticari modülle entegre olarak barkoddan fiyat alma özelliği.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Kablosuz sipariş sistemi kullanmak isteyen tüm restaurant, bar ve kafelere hitap etmektedir.
İçerdiği Modüller
Masa ve adiyon fiş listeleri, mutfak durum ekranı, rezervasyon listesi
Program Özellikleri
* Garson girişlerini şifre ile korur. * Masaüstü adisyon programı ile eş zamanlı olarak çalışır. * Yapılan işlemlerin hızlı bir şekilde kasadan görünmesini sağlar. * PDA dan adisyon fişi yazdırılabilir. * Alınan siparişler mutfak yazıcısına gönderilebilir. * Garsonlar yetkiye bağlı olarak hesapları kapatabilirler.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Araçta fatura kesme, sipariş toplama ve tahsilat sistemini kullanmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir.
İçerdiği Modüller
Cari kart kaydı, fatura, sipariş, çek kayıt, irsaliye işlemleri, tahsilat işlemleri ve makbuz yazdırma, online veri alma ve gönderme modüllerini desteklemektedir.
Program Özellikleri
İşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi...
AKINSOFT Wolvox Mobil Satış, her an her yerden satış elemanlarının şirket içi bilgilere ulaşmasını sağlar ve anlık gelişmeleri satış temsilcilerine online aktarır. AKINSOFT Wolvox PDA Mobil Satış sayesinde sahada bulanan satış ekibi, anlık stok miktarlarını, malzeme fiyatlarını, cari hesap, borç ve bakiye ilişkilerini görerek müşterilerinden sipariş alabilir, fatura kesebilir, isterse tahsilat yapabilir. AKINSOFT Wolvox Mobil Satış Ekibinin kullanıcıları, Mobil Satış ile muhasebe departmanına ve depo personeline ek yük getirmeden operasyonlarını yürütebilirler...

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Otomobil, beyaz eşya ve diğer tüm servis hizmeti veren işletmeler için.
Modüller
AKINSOFT WOLVOX Servis Programı , WOLVOX Erp' nin bir parçasıdır ve tam entegrasyonludur.
Genel Özellikler
WOLVOX Servis, her türlü servis hizmeti veren işletmeler için geliştirilmiştir.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) e önem veren tüm işletmeler için.
Modüller
AKINSOFT WOLVOX CRM Programı , WOLVOX Erp' nin bir parçasıdır ve tam entegrasyonludur.

Detaylı Bilgi
Akınsoft Wolvox Diğer Entegrasyonlar
Üretim planlama ekranı ile siparişe bağımlı veya bağımsız olarak üretimlerinizi planlama aşamasından başlatarak tamamlama aşamasına kadar yönetebilirsiniz.Planlama aşamasından üretim aşamasına geçtiğinizde, gantt şemasından faydalanarak üretiminizin bitiş tarih ve saat bilgisini görüntüleyerek siparişleriniz için teslim tarihi oluşturabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Firmaya gelen ziyaretçilerin takibini yapmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir.
Modüller
Wolvox İnsan Kaynakları programı ile tam entegrasyonlu olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Genel Özellikler
* İşletmenize gelen ziyaretcilerinizin takibini yapabilirsiniz.
* Ziyaretci takip raporu sayesinde belirli zaman aralıklarında detaylı arama kriterlerine göre rapor alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Kapı ekranı ve sesli uyarı sistemi ile personel giriş – çıkışlarını kontrol altına almak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir.
Modüller
Wolvox İnsan Kaynakları programı ile tam entegrasyonlu olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Genel Özellikler
* Personellerin Wolvox İnsan Kaynakları programı ile etkileşimli olarak giriş veya çıkış yapabilmesini sağlar.
* Bilgisayara bağlanacak sıradan bir barkod okuyucu ile gelişmiş bir personel takip sistemi kurmanıza imkan verir.
* Aynı zamanda parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazları ile entegre olarak kullanılabilir.
* Personel veya insan kaynakları müdürünün ulaştırmak istediği iletiler giriş veya çıkış esnasında personele gösterilebilir.
* Giriş veya çıkış işlemi yapılırken işlemi yapan kişinin görüntüsü web kamerası ile kayıt altına alınabilir. Böylece personellerin birbirleri yerine kart okutması önlenebilir.

Detaylı Bilgi
Kullanım Alanları
Çok kullanıcılı İşletme Defteri otomasyonu. Muhasebeciler, Mali Müşavirleri için geliştirildi.
İçerdiği Modüller
Gelir girişleri, gider girişleri, dönem başı girişleri, dönem sonu girişleri ve raporlamalardan oluşmaktadır.
Program Özellikleri
İşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi...
Türkiye’nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT Wolvox ile Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler, tüm işlemleri net ve pratik bir şekilde takip edilebilir, alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında yapılabilir ve ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Detaylı Bilgi