Efeler Mah. Atatürk Bul. No:71

Didim-Aydın-Türkiye

0(256)811 6556

Telefon No

2010 yılında Ö.Faruk  ÖZGÜRSOY tarafından kurulan Ares Bilişim Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri, yerel iş ve ev kullanıcılarının yanı sıra kurumsal firmalara da bilgisayar satış, destek ve internet hizmetleri sağlıyor.

Bugüne kadar çözüm ortaklıklarımızla birlikte Aydın ve çevresinde bir çok projeyi hayata geçirdik. Kuşadası otobüs terminali karşısındaki 2500m2’lik CarrefourSA mağazasının proje yönetici firmasıydık ve 15 gün gibi kısa bir sürede mağazanın BT altyapısını oluşturduk. Söke Vergi Dairesi binasında 50 kadar pc.nin değişimlerini sağladık. Aydın’da yer alan tüm Turkcell mağazalarının (YTSN, TİM, KÇM ve TDM) 3 yıl boyunca BT çözüm firmasıydık. Petrol Ofisi istasyonlarının 3 yıl boyunca internet çözümlerini sağladık. Son 3 yıldır da Denizbank, TEB, Adidas, Starbucks gibi firmaların BT desteklerini sağlamaktayız.

Her büyüklükteki işletmeler için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz. Sunucu, PC, dizüstü bilgisayar, tablet, BT destek sözleşmesi, yazılım ve çevre birimleri, e-posta ve web tasarımı çözümleri sağlıyoruz. Ayrıca muadil ve orjinal toner konusunda bulunduğumuz bölgede iddialıyız.

Bugün, 10 yılı aşkın tecrübesi ile Ares Bilişim, tüm BT gereksinimleriniz için tek bir durak noktasıdır. Sorununuz ne olursa olsun, sunucu, bilgisayar, tablet, geniş bant, e-posta, web tasarımı, ya da sadece bir yazıcıya da ihtiyaç duyarsanız, size yardımcı olabiliriz.

İhtiyaçlarınız ne kadar küçük veya büyük olursa olsun size yardımcı olabilir ve size tavsiyelerde bulunabiliriz.